top of page
Giełda Papierów Wartościowych

FINANSOWANIE

Nasza bratnia marka WK Finances oferuje współpracę w zakresie leasingowania wybranych przez Ciebie pojazdów, a nawet maszyn i urządzeń.

Zajmujemy się wspomaganiem i doradztwem we finansowaniu już od prawie 18 lat, zarówno w leasingu, jak i pożyczce leasingowej czy kredycie.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wybrać najbardziej odpowiednią ofertę finansowania zarówno w procedurze uproszczonej, na oświadczeniu o przychodach lub pełnej finansowej księgowości.

Zwykle ofertę przygotowujemy indywidualnie całkowicie nieodpłatnie w zależności od potrzeb klienta.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami leasingowymi mamy również możliwość obniżenia marży banku czy funduszu leasingowego, a także dostosowania niestandardowych warunków spłaty zobowiązania.
 

Co potrzebujemy? Wystarczy tylko kontakt do klienta, przesłanie faktury pro-forma wraz ze specyfikacją a całą resztę od przesłania ofert po wypłatę środków wykonamy w sposób najlepszy zarówno dla klienta, jak i Państwa firmy. To my poprowadzimy cały proces, od kampanii sprzedażowej, przygotowania oferty, wyceny przedmiotu aż po przelanie środków.
 

Ponieważ jesteśmy w tej chwili w sytuacji ciągle rosnącego WIBORu, oferty klientowi przedstawiamy w trybie pilnym, żeby wniosek został jak najszybciej wysłany do decyzji i uzyskał status blokady określonych warunków.
 

Jeżeli prowadzisz sprzedaż samochodów, jesteś dystrybutorem maszyn, urządzeń lub całych linii technologicznych i szukasz stałej, profesjonalnej obsługi w sprawach finansowych, zaufaj nam i naszym umiejętnościom. Proponujemy elastyczne i profesjonalne podejście do naszej współpracy.
 

Wszelkie szczegóły uzyskasz pod telefonem +48 459 59 29 59 lub mailem contact@wk-rental.pl.

bottom of page